Hakkımızda

3D Gezinti ve Matterport

Gerçek 3D Deneyimi

Mekanınızın belirli noktalarından 360 derece fotoğraf değil, içinde kendiniz yürür gibi gezebileceğiniz şekilde 3D çekim yapmaktayız.

Emlak

Gayrimenkul alım satımı yapanlar için portföy tanıtımları, projelerde örnek dairelerin tanıtımı için en etkili yöntem 3D Gezinti ile çalışmaktır.

Eğitim Kurumları & Kurs Merkezleri

Üniversite, Lise, İlköğretim, Anaokulu, Kreş, Dil ve diğer eğitim kurumlarında daha önceden edindiğimiz çekim tecrübesiyle birlikte öğrenci ve velilere kurumunuzu iyi bir şekilde tanıtma fırsatı yakalayın.

Hotel & Tatil Merkezleri

Hotel tanıtımlarında kendisini kanıtlamış Matterport teknolojisi ile ziyaretçilerinize eşsiz bir deneyim sunun.

Cafe & Restaurant

Cafe, Bar, Restaurant ve benzeri mekanlarınızı henüz sizi keşfetmemiş müşterilerinize tanıtmak artık çok kolay. 3D Gezinti ile potansiyel müşterileriniz mekanınıza geldiklerinde ilk kez geldiklerini düşünmeyecekler.

Açık Alan

İsteğinize uygun şekilde açık alan çekimleri Matterport teknolojisiyle hatasız bir şekilde gerçekleştiriliyor. Site, park, açık sahalar vb. gibi birçok yerde gerçekleştirilen çekimler oldukça hoş bir görüntü sunuyor.

Müze & Sanat Galerileri

Açık-Kapalı müzeler ile Sanat Galerileri için özel çekim teknikleri uygulanarak gerçekleştirilen çekimlerimizle ziyaretçileriniz iyi bir şekilde ön fikir sahibi olacaklardır.

Spor Salonları

Spor salonlarının tanıtımında en etkili yöntem müşterinizin tüm salonu keşfetmesine olanak sağlamanızdır. Peki bunu tamamen siteniz üzerinde yaptırmaya ne dersiniz? 3D Gezinti size yeter.

AVM & Mağazalar

Alışveriş Merkezinizi ve Mağazanızı internet sitenizden müşterilerinize 3D teknolojisiyle sergileyebilir, onlara gezecekleri ve alışveriş yapacakları yerleri önceden tanıtabilirsiniz.

Hastane & Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşunuzun her türlü imkanlarını gösterebilmek, odaları ve dilediğiniz her bölgesini tanıtabilmek için 3D teknolojisinden siz de faydalanın.

84
Proje
147
Saat
8300
Nokta
10756+
Metrekare

Daha önce 360 derece çekim yaptırmıştık. Müşterilerimiz sitemizdeki görüntüleri eklenti olmadan gezemiyordu. Üstelik baş ağrıtan bir kullanımı vardı. 3D Gezinti sayesinde artık otelimizin odasında yanyana gezer gibi müşteri dolaştırıyoruz.

Ali ArslanHotel Pelikan

Bu kadar kısa sürede çekim yapılmasına gerçekten şaşırdım. Beklediğimden daha iyi bir 3D gezinti ile karşılaştım. Teknoloji nerelere ulaşmış gerçekten hayretler içerisindeyim. Bizi bu teknoloji ile tanıştırdığınız için çok çok teşekkürler.

Emel KızılŞile Restaurant

İlk duyduğumda daha önce gördüğüm 360 derece görüntülerden sandım. Sanki gerçekten de o mekandaymış gibi gezmek inanılmaz hoşuma gitti. Emlak sektöründeyiz ve müşterilerimize oturdukları yerden ev gezdirmenin keyfini sürmeye başladık. Teşekkürler 3D Gezinti...

Okan BilgiçOkan Gayrimenkul
 

Gerçek 3D Teknolojisi

Şimdi örnek projeleri inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.