Eğitim Kurumları & Kurs Merkezleri 3D Sanal Tur Çekim

Üniversite, Lise, İlköğretim, Anaokulu, Kreş, Dil ve diğer eğitim kurumlarında daha önceden edindiğimiz çekim tecrübesiyle birlikte öğrenci ve velilere kurumunuzu iyi bir şekilde tanıtma fırsatı yakalayın.

İlköğretim Kurumları, Ortaöğretim Kurumlar ve Üniversiteler için Matterport 3D Sanal Tur şeklinde yaptıracağınız çekim sayesinde öğrenci ve veliler kurumunuzu ziyaret etmeden görebilir böylelikle onların ilk tercihleri arasında yer alabilirsiniz. Kurumunuzu fotoğraflardan, video ve eski 3D Teknolojilerinden değil, internetten Sanal Tur şeklinde gezerek görme fırsatı yakalayan öğrenci ve veliler güven içerisinde kurumunuza başvuru yaptırmak isteyecektir.

Kurs Merkezleri olan İş kursları, Dil kursları, Hobi kursları, Yetenek kursları ve daha birçok merkez için yapılacak 3D Sanal Tur çekimi, kurs merkezinize daha önce gelmemiş olan potansiyel müşteriler için güzel bir tanıtım fırsatı olacaktır. Önceden sanal tur yaparak kurs merkezinizi gezme fırsatı yakalayan müşterilerin tercihlerinde siz her zaman bir adım önde olacaksınız.